Bestuur en Commissies

Bestuur bestuur@tvstort.nl

  • Dirk Kramer (voorzitter, TC, Beach, Facilitair en sponsoring)
  • Fokko van Leijenhorst (penningmeester)
  • Ilse Marks (secretaris, communicatie en ledenadministratie a.i.)
  • Carla van Ommen (jeugdbeleid en ledenbehoud & werving)
  • Anita Stam  (barzaken)

Gastvrouw: Carla van Ommen, bestuur@tvstort.nl

Trainers

Commissies

  • Barcommissie: Evert Beitler, Robert Bitter, Ard Hagebeuk, Ton Verstaij, Anita Stam BC@tvstort.nl
  • Park en klussenclub: Jan van Weert, Evert Beitler, Thijs Van Veen, Gert Bos en Ard Hagenbeuk.
  • Technische Commissie: David Picavet (coördinator) en Mike Buisman (competitie leider) TC@tvstort.nl
  • Communicatie/redactie: Ilse Marks redactie@tvstort.nl
  • Grafisch ontwerp: Sonja Kamer.
  • Promotieborden en rad van avontuur: familie Hagebeuk
  • Website: Eelco Mulder webmaster@tvstort.nl
  • Jeugdcommissie: Mijke Hoogeslag, Kirsten Timmermans  en Carla van Ommen JC@tvstort.nl
  • Jeugdcompetitie: Mijke Hoogeslag info@mijkehoogeslag.nl
  • Jeugdtrainingen: Ronald Hooijer. tennisschool.hooijer@gmail.com
  • Damescomissie: Gerda Lodewijks. DC@tvstort.nl
  • Tuin coordinator: Hester de weert,
  • Baanonderhoud: Thijs Van Veen mtevanveen@hetnet.nl
  • Ledenadministratie: Ilse Marks (a.i.) ledenadm@tvstort.nl
  • Ledenbehoud, werving en gastvrijheid: Carla van Ommen, vacature
  • Sponsorcommissie en Club van 75: Dirk Kramer.  sponsoring@tvstort.nl
  • Trimtennis: Thijs Van Veen, Thijs Van veen II, Hannah Van veen
  • Beachcommissie: Sebas Floor, Tycho en Casper Gerth, Thijs Van Veen, Ronald Hooijer. beach@tvstort.nl

Projectgroepen

  • Paddeltennis. Stichting Stort sponsorfonds Hans Beukers, Dirk Kramer, Roeland Schriemer, Gerard Spoor en Harro Smink

Toernooien

  • 75 plus toernooi: Dunya Hagebeuk, Mike Buisman David Picavet
  • Open Stort Jeugd Toernooi: Mike Buisman (VTL), Harmen, Dunya Hagebeuk, Hannah Van Veen en Kiki Gelderman
  • Open Stort Toernooi: Mike Buisman(VTL),David Picavet,  Kiki Gelderman, Dunya Hagebeuk, Hannah Van Veen, Roeland Schriemer, Casper Gerth,  en Ton Verstaij.
  • De Tiebreak Toernooi: Henry Commandeur,Casper Gerth, Tycho Gerth, Jonah Gerth, Lex Metselaar,  Sebastiaan en Michel Flohr tvstort@hotmail.com
  • Dubbel date toernooi: Jean-Paul den Boer
  • Ouder-Kind Toernooi: Suzanne Brugsma Van Dijk en Anne
  • Stratentoernooi: Thijs Van Veen, Hannah Van veen, Thijs Van Veen II
  • EEMCup (ITA): Bert Toes, Rob Oberink, Roeland Schriemer, Dirk Kramer